İnşaat Samsun

İNŞAAT SAMSUN

Haziran
18
2018

inaat samsun facebook

Profesyonel Fotoraf Samsun
Amisos Dilara Evleri - İlkadım Genel bakış İnşaatta son durum Sanal Turu İzleyin

Ocak İnşaat tarafından Samsun'un gözde yerleşim merkezlerinden biri olan Kalkanca Semtinde 3 Blok halinde inşa edilen Amisos Dilara Evleri.


Ocak İnşaat Hakkında
Ocak İnşaat

Web Sitesi : www.ocakinsaat.com

Tel & Faks : (0.362) 445 07 28

Kalkanca Mah. 602 Sk. Amisos Dilara Evleri İlkadım / Samsun

TARİHÇEMİZ


1990 Yıllarında Selami OCAK Yönetiminde SAMSUN nun İlkadım ilçesinde oluşumunu tamamlayarak faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan bu güne gerçekleştirdiği birbirinden farklı orta ve büyük ölçekli projeler ile Samsun halkına çeşitli ödeme kolaylıkları, faize yöneltmeden birçok vatandaşı daire sahibi yaparak kalite ve güvenin adresi olmuştur. Geçmişten aldığı güven ve destekle geleceğe çok daha umut la bakıyor, yatırımlarımızı artırarak devam ediyoruz.


MİSYONUMUZ


OCAK İNŞAAT Sizin geleceğiniz ve hayallerinizi hayata geçirmek içi; En son Teknolojik gelişmeleri süratle hizmetlerine yansıtan, yenilikçi, çağdaş, farkını ortaya koyan iş disipliniyle çizgisini bozmadan ilerlemeyi hedef belirleyerek, müşterileri beklentilerine yüksek kalite ile cevap veren bir firma olarak kurmasallaşmaktır.


VİZYONUMUZ


Yüksek Kalite Standartlarında inşaat, çağdaş yaşamın mimarı ve doğaya duyarlı hizmetler vermek üzere, size bir konuttan fazlasını sunmak için sürekli yenilikçi, güçlü bir iletişim ağımızla hizmet etmek. Gücümüzü sizden alarak aydınlık bir gelecek inşa etmek için hedefimizi herzaman yüksek tutuyoruz.


Samsun'un tüm seçkin konut projeleri  |  İnşaat Samsun sitesinde kullanılan içerik ve fotoğrafların tüm hakları saklıdır.   İnşaat Samsun © 2012